wtorek, 23 kwietnia, 2024

I już wiesz, że te lato ucieka….

Tegoroczne wakacje prawie dobiegają do półmetka. Dzieje się dużo, a to jeszcze nie koniec. 15 lipca zakończyliśmy I turnus w Kucobach, na którym wypoczywało w sumie ponad 200 dzieciaków. 29 lipca kończymy: II turnus w Kucobach, na którym wypoczywa jeszcze blisko 350 osób oraz obóz harcerski w Nasicznym, na którym przebywa ponad 30 harcerzy. Odbył się również spływ rzeką Małą Panwią,  rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich. W najbliższy weekend rozpoczyna się obóz w Świętouściu  i w Zwardoniu, a potem jeszcze tylko kurs drużynowych i rejs po Mazurach.

Cieszymy się bardzo, że na naszych obozach goszczą harcerze z Hufca Ziemi Tyskiej, Ruda Śląska, Praszka oraz oczywiście nasi harcerze z chorzowskiego hufca ZHP!