Z odwiedzinami w Kucobach

11.07.2017r. w Ośrodku Harcerskim w Kucobach odbyła się tzw. wizyta studyjna, w której wzięli udział  hm. Anna Peterko – komendantka Chorągwi  Śląskiej wraz z hm. Andrzejem Lichotą – skarbnikiem Chorągwi Śląskiej, z panią Aleksandrą Wentkowską – Pełnomocnikiem Terenowym Rzecznika Praw Obywatelskich, panią Wiolettą Kacałą reprezentującą Prezydenta Chorzowa, panią Haliną Biedą – Radną Wojewódzką, Dyrektorem Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach, panem Rafałem Kochańczykiem Komendantem Szkoły Policji w Katowicach, panem Bogdanem Bednarkiem Komendantem Straży Miejskiej w Świętochłowicach.

Podczas wizyty nasi goście mieli okazję do poznania ośrodka, odwiedzenia wszystkich obozów oraz do porozmawiania z uczestnikami.

Serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta Chorzów za przekazane upominki i słodkości.

 

Sorry, comments are closed for this post.