sobota, 20 kwietnia, 2024

Andrzejkowy Turniej z Czarnym Kotem

25 listopada br. gromady zuchowe Namiestnictwa Zuchowego BRACTWO STAREGO DĘBU spotkały się na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chorzowie, uczestnicząc w Andrzejkowym Turnieju z Czarnym Kotem. W turnieju wzięły udział:

• 3 ChGZ Obrońcy Zielonej Planety;
  • 17 ChGZ Smerfuchy;
  • 13 ChGZ Wilczki Wschodzącego Słońca;
  • 21 ChGZ Agenciaki,
  • 23 ChGZ Przyjaciele Królika Bugs’a;
  • 33 ChGZ Mieszkańcy Stumilowego Lasu;
  • 52 ChGZ Morskie Elfy.

W turnieju udział wzięła również gościnnie 1 RŚGZ Przyjaciele Zielonego Lasu.
Wszystkie turniejowe konkurencje były tematycznie związane z andrzejkowymi wróżbami. Zabawa zaczęła się od lepienia andrzejkowych ciasteczek z wróżbą. Przy kolejnych konkurencjach zuchy musiały wykazać się sprawnością, sprytem, umiejętnością współpracy. Zuchy między innymi układały puzzle z Czarnym Kotem, zjadały jabłko na czas, brały udział w wyścigu butów, próbowały znaleźć swoje imię na andrzejkowym serduszku imion. Emocji było co niemiara.

Wszystkie zuchy starały się jak najlepiej wykonać każde zadanie.

Turniej wygrała 17 ChGZ SMERFUCHY, która w nagrodę otrzymała turniejowego Czarnego Kota, własnoręcznie wykonanego przez przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Hufca Chorzów dh phm Edytę Kurzacz. Mamy nadzieję, że wszystkie zuchy świetnie się bawiły. A zabawę tę przygotowały i poprowadziły druhny Klaudia Szpecht i Dominika Landkocz – obu Druhnom serdecznie dziękujemy.
Podziękowania kierujemy również do Dyrekcji Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chorzowie, za umożliwienie nam organizacji turnieju w swoich gościnnych progach.
Jeżeli chcecie zobaczyć jak się bawiliśmy, kliknijcie w https://www.canva.com/design/DACoikNwV3k/9pV24VLSXllU_rE2GssAag/view?utm_content=DACoikNwV3k&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton