LIV Odrzański Spływ Wiosenny zakończony sukcesem dla naszych wodników

W minionym tygodniu 50 HDW „Drakkar” brała udział w LIV Odrzańskim Spływie Wiosennym. Odrzański Spływ Wiosenny jest tradycyjną imprezą organizowaną w ramach Akcji Małych Akwenów i Rzek. Spływ ma charakter zlotu gwiaździstego drużyn płynących trzema szlakami głównymi: rzeką Odrą (ppłk. Tadeusza Puszczyńskiego „Wawelberga”), Kanałem Gliwickim (im. kpt. Roberta Oszka), rzeką Rudą (im. phm. Stanisława Wolnego „Baranka”) oraz szlakami dodatkowymi z metą w Januszkowicach.

 

W tegorocznym Spływie wzięło  udział 370 wodniaków, w tym aż 50 harcerzy i instruktorów z naszej 50 HDW.  Podczas całego spływu prowadzone było współzawodnictwo, w którym oceniane było między innymi umundurowanie, ilość osób biorących w spływie czy też właściwe wyposażenie drużyny. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nasza 50 HDW na spływie zajęła 3 miejsce. GRATULUJEMY!

Sorry, comments are closed for this post.