piątek, 26 kwietnia, 2024

Lider+ Moduł III

W dniach 5-7 maja br. w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym w Kucobach odbyło się szkolenie  Lider+ Moduł III. W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciel komend hufców , komisji rewizyjnych, instruktorzy odpowiedzialni za kształcenie oraz program w hufcach Chorzów, Chrzanów, Ruda Śląska, Ziemi Tyskiej. Nasz hufiec reprezentowali: hm. Aleksandra Lechocka – komendant hufca, hm. Grażyna Widera – zastępczyni komendanta, phm. Anna Sobótka – Samorańska – zastępczyni komendanta, hm. Bartłomiej Kolisko – skarbnik, hm. Adam Malarz – szef ZKK, phm. Edyta Zygmunt – przewodnicząca KRH, phm. Agnieszka Bocheńska – wiceprzewodniczaca KRH, hm. Rafał Bartoszek – członek ZKK oraz phm. Wojciech Czaputa – namiestnik harcerski.