środa, 24 kwietnia, 2024

Władze Chorzowa otrzymały BŚP

Wczoraj podczas sesji rady miasta nastąpiło przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju na ręce chorzowskich władz.

Reprezentacja naszego Hufca w skład której wszedł Komendant Hufca – phm. Wojciech Czaputa, Drużynowa 52 ChGZ  dh. Oliwia Łukawska, Drużynowa 13 ChGZ (wspólnie z jednym z zuchów) oraz przyboczne 117 KDH – dh. Emilia Swęda, 128 KDH – dh. Emilia Gościńska, a także 132 KDH – dh. Oliwia Boehm udała się na sesję rady miasta. Podczas tego wydarzenia delegacja przekazała na ręce Prezydenta Miasta – Andrzeja Kotali oraz Przewodniczącego Rady Miasta – Waldemara Kołodzieja Betlejemskie Światło Pokoju. Dodatkowo ogień otrzymali także pozostali członkowie zarządu miasta, a radnym wręczono specjalnie przygotowane stroiki. Całość zakończyła się odczytaniem życzeń świąteczno-noworocznych.