wtorek, 23 kwietnia, 2024

Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniach 3-6 grudnia odbył się Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy, którego nasz Hufiec był współorganizatorem. Podczas Jarmarku zorganizowaliśmy zabawy dla najmłodszych, pokazy baniek mydlanych oraz wspólnego śpiewu. Nasz Hufiec miał również swoje stoisko, na którym w ramach akcji zarobkowej sprzedawaliśmy własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Dziękujemy: 311 DHS „Czarne Kruki”, 7 DW „Cichociemni”, 115 KDH „Krąg” oraz phm. Edycie Kurzacz, druhnie Agnieszce Drzensli, phm. Annie Sobótce – Samorańskiej,  hm. Grażynie Widerze, pwd. Monice Mączyńśkiej, druhnie Paulinie Pietrzyńskiej,  druhnie Patrycji Bursy, phm. Wojciechowi Czapucie, pwd. Rafałowi Zduńczykowi, druhowi Grzegorzowi Klein oraz wszystkim tym dzięki, którym udało się sprawie zorganizować Jarmark.

Foto: pwd. Rafał Zduńczyk