niedziela, 28 kwietnia, 2024

Komisja Rewizyjna Hufca przypomina

Mając na uwadze bezpieczeństwo członków ZHP oraz właściwą realizację zadań powierzonych przez Władze ZHP, przypominamy wszystkim drużynowym, że w terminie do 17 stycznia 2016 należało uzupełnić dane w systemie Ewidencja ZHP. W Ewidencji muszą być wpisane wszystkie dzieci uczestniczące w zbiórkach. Następnie drużynowi zgłaszają się w jednym z dwóch terminów (w czwartek  28.01. i 4.02. w godzinach 17.00 – 19.00) do Hufca zabierając ze sobą następujące dokumenty: lista dzieci uczestniczących w zbiórkach oraz wypełnione i podpisane zgody na przynależność dziecka do ZHP (dla wszystkich członków jednostki do 16 roku życia) lub  wypełnione i podpisane deklaracje przynależności do ZHP. Ważne, żeby lista dzieci była listą faktycznie uczestniczących w zbiórkach.   W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z phm. Agnieszką Bocheńską.