niedziela, 12 maja, 2024

Wyjazd na przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju

Druhny i Druhowie informujemy, że w tym roku po Betlejemskie Światło Pokoju wybieramy się do Krakowa. Koszt dodatkowej składki zadaniowej na wyjazd wynosi 10 zł, w ramach której zapewniamy: ubezpieczenie, przejazd autobusem w obie strony, ciepły posiłek, udział w uroczystościach oraz pozostałe atrakcje programowe.
Plan wyjazdu:
– 10.45 – zbiórka pod II LO w Chorzowie im. J. Ligonia, ul. 3 Maja 22,
– 11.00 – wyjazd po zuchów i harcerzy ze Świętochłowic (jeśli będzie takie zapotrzebowanie),
– 12.30 – 16.00 – zwiedzanie Krakowa – m.in. jarmarku świątecznego, ciepły posiłek,
– 16.00 – apel harcerski na Wzgórzu Wawelskim,
– 16.30 – udział w Mszy Św. w Królewskiej Katedrze na Wawelu,
– 18.00 – uroczyste przekazanie Światła pod Ratuszem, na Rynku Głównym w Krakowie,
– ok. 20.30 – planowany powrót do Chorzowa pod II LO w Chorzowie im. J. Ligonia, ul. 3 Maja 22.

Uwaga! Wszystkie niepełnoletnie osoby muszą mieć pisemną zgodę rodziców na udział w wyjeździe. Treść zgody znajduje się w załączeniu.
Na zgłoszenia wraz z tzw. „wpisowym” i zgodą czekamy do czwartku 8 grudnia, do godziny 19.00. W razie pytań proszę o kontakt mailowy: chorzow@zhp.pl lub telefoniczny 601 453 018.
Liczba miejsc ograniczona.

zgoda_na_wyjazd_bsp_krakow